Balaton Sound

Zámardi, Hongarije | juli 2022

balaton sound logo

Busreis Balaton Sound

De vertrouwde busreis Balaton Sound gaat ook dit jaar weer los! Reis gezellig mee met een bus vol Balaton-gangers naar dit magische festival. Als Official Partner organiseert Maximal Trips busreizen vanuit Nederland en België naar Balaton Sound.

Balaton is hot, wet & sexy. En hoe kan het ook anders? In hartje zomer afreizen naar Hongarije voor topmuziek doe jij toch ook liever met 30ºC, uitzicht op een meer vanuit je tent en met betaalbare drankjes?

Met de busreis Balaton Sound kom je op de ideale plek voor een combinatie van chillen aan het koele water en los gaan op 4 dagen lang non-stop elektronische muziek. Overdag dobber je in het grootste binnenmeer van Europa en na een hapje eten maak je je klaar voor de nacht, die nooit teleurstelt. Lees meer op de Balaton Sound website.

Maximal Trips zorgt voor een comfortabele, veilige en betaalbare reis. We vertrekken op tijd zodat we geen moment missen van Balaton Sound. Onderweg ontmoet je alvast je nieuwe festival vrienden. Toffe reisleiders maken deze reis compleet. Stap in!

De bus is het ideaalste vervoermiddel voor festivals en bij Maximal doen we er alles aan voor een ontspannen reis. Wat te verwachten:

Vrienden in dezelfde bus garantie

Services van deur tot deur

Gids aan boord

We houden de busreis betaalbaar, maar zoeken altijd naar de beste kwaliteit touringcars. Veilig en ontspannen. Wat te verwachten:

Toilet aan boord

Vervoer met een luxe touringcar

ISO 9001 kwaliteitslabel

Volledige conditionering

Koelkast

Luxe verstelbare stoelen

Automatische airconditioning

Stereo geluidssysteem, DVD speler

Dubbele deuren

Ervaren chauffeurs

Dubbel glas

Reis je met ons mee naar je favoriete festival? En wil je wat extra geld verdienen om op het festival te besteden? Schrijf je in om een Maximal-reisleider te worden en ontdek alle voordelen. Bekijk hier de mogelijkheden.

Flexibele werkuren

Goede vergoeding

Uitdagende ervaring

+50 nieuwe festivalvrienden

Info

Festival:juli 2022
Busreis:juli 2022
Vertrekplaatsen:België & Nederland
Bustickets:Retourreizen
Festivallocatie:Zámardi, Hongarije

Bustickets

Festivaltickets

Info

Festival:juli 2022
Busreis:juli 2022
Vertrekplaatsen:België & Nederland
Bustickets:Retourreizen
Festivallocatie:Zámardi, Hongarije

Bustickets

Festivaltickets

Busreis Balaton Sound

De vertrouwde busreis Balaton Sound gaat ook dit jaar weer los! Reis gezellig mee met een bus vol Balaton-gangers naar dit magische festival. Als Official Partner organiseert Maximal Trips busreizen vanuit Nederland en België naar Balaton Sound.

Balaton is hot, wet & sexy. En hoe kan het ook anders? In hartje zomer afreizen naar Hongarije voor topmuziek doe jij toch ook liever met 30ºC, uitzicht op een meer vanuit je tent en met betaalbare drankjes?

Met de busreis Balaton Sound kom je op de ideale plek voor een combinatie van chillen aan het koele water en los gaan op 4 dagen lang non-stop elektronische muziek. Overdag dobber je in het grootste binnenmeer van Europa en na een hapje eten maak je je klaar voor de nacht, die nooit teleurstelt. Lees meer op de Balaton Sound website.

Maximal Trips zorgt voor een comfortabele, veilige en betaalbare reis. We vertrekken op tijd zodat we geen moment missen van Balaton Sound. Onderweg ontmoet je alvast je nieuwe festival vrienden. Toffe reisleiders maken deze reis compleet. Stap in!

De bus is het ideaalste vervoermiddel voor festivals en bij Maximal doen we er alles aan voor een ontspannen reis. Wat te verwachten:

Vrienden in dezelfde bus garantie

Services van deur tot deur

Gids aan boord

We houden de busreis betaalbaar, maar zoeken altijd naar de beste kwaliteit touringcars. Veilig en ontspannen. Wat te verwachten:

Toilet aan boord

Vervoer met een luxe touringcar

ISO 9001 kwaliteitslabel

Volledige conditionering

Koelkast

Luxe verstelbare stoelen

Automatische airconditioning

Stereo geluidssysteem, DVD speler

Dubbele deuren

Ervaren chauffeurs

Dubbel glas

Reis je met ons mee naar je favoriete festival? En wil je wat extra geld verdienen om op het festival te besteden? Schrijf je in om een Maximal-reisleider te worden en ontdek alle voordelen. Bekijk hier de mogelijkheden.

Flexibele werkuren

Goede vergoeding

Uitdagende ervaring

+50 nieuwe festivalvrienden

Tickets

Vertrektijden

Exacte vertrektijden ontvang je in de week voor vertrek per email met reisinformatie. We zorgen voor voldoende pauzes onderweg, waarin je kunt chillen, roken of nog een dansje kunt doen. Uiteraard kun je ook een tukje doen onderweg.

Vertrekschema 2022

Bekijk de shop voor alle reisopties. Pickup/drop off locatie: naast het festivalterrein. Check het overzicht van al onze vertreklocaties voor de precieze vertrekplaats van je bus.

Kies voor de city transfer als je vanuit Balaton Sound een dagje er op uit wilt in Boedapest.

PICKUP/DROPOFFOUTWARD TRIPRETURN TRIP
BELGIUM
Antwerp, Sportcentre Het RooiTue, 11:00Mon, 13:00
Bruges, Central StationTue, 10:00Mon, 13:00
Brussels, Central StationTue, 11:00Mon, 13:00
Ghent, Dampoort Train StationTue, 11:00Mon, 13:00
Hasselt, Kapermolen swimmingpoolTue, 13:00Mon, 13:00
Leuven, Central StationTue, 12:00Mon, 13:00
Liège, Central StationTue, 15:00Mon, 13:00
HUNGARY [city transfers]
Balaton Sound⭤ Boedapest CityWed, 09:00Wed, 17:00
Thu, 09:00Thu, 17:00
Fri, 09:00Fri, 17:00
Sat, 09:00Sat, 17:00
Sun, 09:00Sun, 17:00
THE NETHERLANDS
Amsterdam, Station ZuidTue, 12:00Mon, 13:00
Eindhoven, De TongelreepTue, 13:00Mon, 13:00
Groningen, Central StationTue, 14:00Mon, 13:00
Utrecht, JaarbeursTue, 12:00Mon, 13:00
Zwolle, Central StationTue, 12:00Mon, 13:00

Shop

Tickets zijn binnenkort beschikbaar!

Pickup Points

FAQ

Staat je vraag er niet bij? Check dan de veelgestelde vragen.

We maken er altijd een leuke busreis van. Elke bus heeft een gids en een ervaren chauffeur. Je reist altijd met gelijkgestemden: iedereen gaat naar hetzelfde festival. Onderweg zijn er voldoende pauzes voor toilet, sigaret, een hapje en een dansje. Een dutje doen kan natuurlijk ook, zeker als we 's nachts rijden.

Jawel. Bij het boeken vragen we je om een unieke groepsnaam in te vullen zodat we weten met welke vriendengroep je reist. Het maakt niet uit wanneer je boekt. Of het nu vier maanden voor vertrek is of drie weken voor vertrek. jullie reizen samen. Kies hiervoor wel hetzelfde vertrekpunt.

Line-up

Bekijk de voorlopige line-up hieronder, maar houd ook ons Balaton Sound line-up blog 2022 in de gaten om op de hoogte te blijven van al het nieuws over de line-up!

5NAPBACK

ARCHIE HAMILTON

ARTHUR LEWIS

BANKS

BLASTOYZ

CARNAGE

C-MAN

DANNY TENAGLIA

DEBORAH DE LUCA

DILLON FRANCIS

DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE

DJ SNAKE

DON DIABLO

HALOTT PENZ

HERNAN CATTANEO B2B NICK WARREN

ILARIO ALICANTE

JAMIE LEE VI & LOUIS XIV

JAN BLOMQVIST & BAND

JAX JONES

JONAS BLUE

JPEGMAFIA

JULIAN JEWEIL

KENN COLT

KYGO

LOCO DICE

LOST FREQUENCIES

LOUD LUXURY

LOUISAX

LXNGTN MEETS FARES (live)

MAJKA & CURTIS

MARTIN GARRIX

MATOMA

MATTIC

MEDUZA

MICHAEL AMANI

MIND AGAINST

MODESTEP LIVE

MOKSI

PAN-POT

PATRICK TOPPING

PAUL VAN DYK

RENIER ZONNEVELD

ROBIN SCHULZ

RODRIGUEZ JR.

RONNY RETRO

SALVATORE GANACCI

SANDER W.

SAYMYNAME

SERXX

SIGALA

STEVE AOKI

THIERRY VON DER WARTH

VINI VICI

VINNY

WELLHELLO

WLC

ZHU

Media

Balaton-Sound-meer
Balaton Sound stage
Balaton Sound dj stage