Balaton Sound

Zámardi, Hongarije | 29 juni – 2 juli, 2022

Busreis Awakenings Festival

De vertrouwde busreis Balaton Sound gaat ook dit jaar weer los! Reis gezellig mee met een bus vol Balaton-gangers naar dit magische festival. Als Official Partner organiseert Maximal Trips busreizen vanuit Nederland en België naar Balaton Sound.

Balaton is hot, wet & sexy. En hoe kan het ook anders? In hartje zomer afreizen naar Hongarije voor topmuziek doe jij toch ook liever met 30ºC, uitzicht op een meer vanuit je tent en met betaalbare drankjes?

Met de busreis Balaton Sound kom je op de ideale plek voor een combinatie van chillen aan het koele water en los gaan op 4 dagen lang non-stop elektronische muziek. Overdag dobber je in het grootste binnenmeer van Europa en na een hapje eten maak je je klaar voor de nacht, die nooit teleurstelt. Lees meer op de Balaton Sound website.

Maximal Trips zorgt voor een comfortabele, veilige en betaalbare reis. We vertrekken op tijd zodat we geen moment missen van Balaton Sound. Onderweg ontmoet je alvast je nieuwe festival vrienden. Toffe reisleiders maken deze reis compleet. Stap in!

De bus is het ideaalste vervoermiddel voor festivals en bij Maximal doen we er alles aan voor een ontspannen reis. Wat te verwachten:

Vrienden in dezelfde bus garantie

Services van deur tot deur

Gids aan boord

We houden de busreis betaalbaar, maar zoeken altijd naar de beste kwaliteit touringcars. Veilig en ontspannen. Wat te verwachten:

Toilet aan boord

Vervoer met een luxe touringcar

ISO 9001 kwaliteitslabel

Volledige conditionering

Koelkast

Luxe verstelbare stoelen

Automatische airconditioning

Stereo geluidssysteem, DVD speler

Dubbele deuren

Ervaren chauffeurs

Dubbel glas

Reis je met ons mee naar je favoriete festival? En wil je wat extra geld verdienen om op het festival te besteden? Schrijf je in om een Maximal-reisleider te worden en ontdek alle voordelen. Bekijk hier de mogelijkheden.

Flexibele werkuren

Goede vergoeding

Uitdagende ervaring

+50 nieuwe festivalvrienden

Info

Festival: 29 juni – 2 juli 2022
Busreis: 28 juni – 3 juli 2022
Vertrekplaatsen: België, Hongarije & Nederland
Bustickets: Retourreizen & Airport Transfer
Festivaltickets: Regular, VIP, Advanced Rounds & Final Round
Festivallocatie: Zámardi, Hongarije

Bustickets

Festivaltickets

Vertrektijden

Exacte vertrektijden ontvang je in de week voor vertrek per email met reisinformatie. We zorgen voor voldoende pauzes onderweg, waarin je kunt chillen, roken of nog een dansje kunt doen. Uiteraard kun je ook een tukje doen onderweg.

Vertrekschema 2022

Bekijk de shop voor alle reisopties. Pickup/drop off locatie: naast het festivalterrein. Check het overzicht van al onze vertreklocaties voor de precieze vertrekplaats van je bus.

Kies voor de city transfer als je vanuit Balaton Sound een dagje er op uit wilt in Boedapest.

PICKUP/DROPOFFOUTWARD TRIPRETURN TRIP
Antwerp, Sportcentre Het Rooi Tue 28 June, 11:00Sun 3 July, 13:00
Bruges, Central Station Tue 28 June, 10:00Sun 3 July, 13:00
Brussels, Central Station Tue 28 June, 11:00Sun 3 July, 13:00
Ghent, Dampoort Train Station Tue 28 June, 11:00Sun 3 July, 13:00
Hasselt, Kapermolen swimmingpool Tue 28 June, 13:00Sun 3 July, 13:00
Leuven, Central Station Tue 28 June, 12:00Sun 3 July, 13:00
Liège, Central Station Tue 28 June, 15:00Sun 3 July, 13:00
PICKUP/DROPOFFOUTWARD TRIPRETURN TRIP
Budapest City - Balaton SoundWed 29 June, 09:00Wed 29 June, 17:00
Thu 30 June, 09:00Thu 30 June, 17:00
Fri 1 July, 09:00Fri 1 July, 17:00
Sat 2 July, 09:00Fri 2 July, 17:00
Sun 3 July, 09:00Sun 3 July, 17:00
PICKUP/DROPOFFOUTWARD TRIPRETURN TRIP
Amsterdam, Station Zuid Tue 28 June, 12:00Sun 3 July, 13:00
Eindhoven, De Tongelreep Tue 28 June, 13:00Sun 3 July, 13:00
Groningen, Central Station Tue 28 June, 14:00Sun 3 July, 13:00
Utrecht, Jaarbeurs Tue 28 June, 12:00Sun 3 July, 13:00
Zwolle, Central Station Tue 28 June, 12:00Sun 3 July, 13:00

BLOG


Balaton-Sound-header-blog

Al jouw opties voor vervoer naar Balaton Sound!

Info & Tickets Balaton Sound Wat: Vervoer Balaton Sound / Waarheen: Zamárdi, Hongarije / Wanneer: 29 juni - 2 juli...

Lees verder

Dé Balaton Sound paklijst: dit is wat je mee gaat nemen

INFO & TICKETS BALATON SOUND Wat: Balaton Sound paklijst / Waar: Zámardi, Hongarije / Wanneer: 29 juni - 2 juli...

Lees verder

Tips voor Balaton Sound 2022 op een rijtje!

Info & Tickets Balaton Sound Wat: Tips voor Balaton Sound / Waar: Zamárdi, Hongarije / Wanneer: 29 juni - 2...

Lees verder

Waarom jij Balaton Sound 2022 niet wil missen!

Info & Tickets Balaton Sound Wat: Balaton Sound / Waar: Zamárdi, Hongarije / Wanneer: 29 juni - 2 juli /...

Lees verder

Check hier alles over de line-up Balaton Sound

Info & Tickets Balaton Sound Wat: Line-up Balaton Sound / Waar: Zamardi, Hongarije / Wanneer: 29 juni - 2 juli...

Lees verder
balaton sound voorvertoning

Check hier alle headliners voor Balaton Sound 2022!

Info & Tickets Balaton Sound Wat: Balaton Sound Headliners / Waar: Zamardi, Hongarije / Wanneer: juli 2022 / Genre: EDM,...

Lees verder
Balaton Sound Girl

Winactie Balaton Sound 2019!

INFO & TICKETS BALATON SOUND Wat: winactie Balaton Sound / Waar: Facebook / Wanneer: NU / Genre: winactie Deze actie is...

Lees verder

Balaton Sound stages, alles wat jij moet weten!

Info & Tickets Balaton Sound Wat: Balaton Sound stages / Waar: Zamardi, Hongarije / Wanneer: 5 juli t/m 9 juli...

Lees verder
Maximal bus trip

Hoe ik Maximal Reisleider werd…en jij ook

Wat: Mijn ervaring als reisleider / Waar: België, Duitsland, Hongarije & Tsjechië / Wanneer: meerdere jaren / Genre: Van...

Lees verder